KOMA TOWER


Automatický systém nezávislého parkování, využívající skladování automobilů nad sebou a přesouváním palet na jednu či druhou stranu od zvedacího zařízení. Dle potřeby může být sestaveno několik provedení vedle sebe, nebo za sebou. Systém je vhodný maximálně pro 100 automobilů.

Pouze pro zastřešené prostory. Možnost nadzemního, podzemního i kombinovaného provedení. Vhodné pro abonentní i hodinové parkování.

Zhodnocení prostoru pro parkování. Vhodný typ pro malé prostory obdélníkového typu. Objekty mohou být umístěny na bocích obytných budov, nebo stát samostatně.

Automatický systém nezávislého parkování. Podle potřeby může být sestaveno několik provedení vedle sebe nebo také za sebou. Vhodný pro malé prostory obdélníkového typu (sídliště)

Vhodné příklady použití

Sídliště, nová zástavba, renovace dvorů.

Počet automobilů vedle sebe může být 1-3 na obou stranách od zvedacího zařízení. Počet pater může být až 20. Vjezdový prostor pro 3 automobily vedle sebe může být vybaven točnou, a to na obou stranách od zvedacího zařízení. Pro dva automobily vedle sebe je v případě použití točny nutné rozšířit odbavovací prostor.

Identifikace

KOMA TOWER A X Q

A = počet odbavovacích prostorů

X = počet pater

Q = počet parkovacích automobilů 

Provedení

STANDARDNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  2 500 kg
 Výška  1 700 mm
 Délka  5 200 mm
 Šířka  2 200 mm

VARIANTNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  3 000 kg Platí pro celý objekt
 Výška  1 900 / 2 100 mm Platí pro jednotlivá patra
 Délka  5 400 mm Platí pro celý objekt

Soubory ke stažení

Multimedia


Máte-li zájem o podrobné informace ohledně automatizovaných parkovacích systémů KOMA Parking, kontaktujte nás prosím pomocí webového formuláře, děkujeme.

Název společnosti:

Adresa:

Obor činnosti:

Příjmení a jméno:

Telefon:

E-mail:

Váš dotaz:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Povinné položky jsou označeny tučným písmem.

Udělení souhlasu
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti KOMA-Industry s.r.o., jakožto správcem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb.. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Aktuality

Nabídka strojních dílů

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA-Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Business stars 2012
Nadace společenské odpovědnosti

Certifikát ISO 14001:2005

Certifikát ISO 9001:2009

Certifikát TÜV
KOMA SYSTEM.CZ (typ KOMA Ring)

Zlatá medaile 2003
Mezinárodní strojírenský veletrh 2003 a veletrh Transport a Logistika 2003.


Vyhledávání

Jazyk


© 2010 KOMA-Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.