KOMA RING


Automatický systém nezávislého parkování, využívající zhodnocení prostoru pro parkování uložením automobilů na palety do kruhu na jednotlivých mezikružích a nad sebou. Pouze pro zastřešené prostory. Možnost nadzemního, podzemního i kombinovaného provedení. Vhodné pro abonentní i hodinové parkování.

Na malém prostoru lze uskladnit velké množství automobilů. Řešení vhodné pro místa s velkou koncentrací parkujících automobilů. Nekonvenční tvar a atraktivní design. Možnost komerčního využití přízemních prostor. 

Automatický systém nezávislého parkování s uložením automobilů na palety na jednotlivých mezikružích nad sebou. Atraktivní design. Možnost komerčního využití přízemních prostor budovy.

Vhodné příklady použití

Záchytná parkoviště pro místa s hustou dopravou.

Jedná se o soustavu mezikruží a zvedacích zařízení. Počet vjezdů je dán počtem mezikruží. V kombinovaném provedení (nad i pod zemí) může být počet vjezdů zdvojnásoben jejich umístěním i na protilehlých stranách.

Identifikace

KOMA RING A x X

A = počet mezikruží

X = počet pater

Provedení

STANDARDNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  2 500 kg
 Výška  1 900 mm
 Délka  5 400 mm
 Šířka  2 200 mm

VARIANTNÍ PARAMETRY AUTOMOBILU

 Hmotnost  3 000 kg Platí pro celý objekt
 Výška  1 900 / 2 100 mm Platí pro celý objekt

Soubory ke stažení


Máte-li zájem o podrobné informace ohledně automatizovaných parkovacích systémů KOMA Parking, kontaktujte nás prosím pomocí webového formuláře, děkujeme.

Název společnosti:

Adresa:

Obor činnosti:

Příjmení a jméno:

Telefon:

E-mail:

Váš dotaz:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:

Povinné položky jsou označeny tučným písmem.

Udělení souhlasu
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti KOMA-Industry s.r.o., jakožto správcem a případně jinou třetí osobou jakožto zpracovateli, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího marketingového zpracování za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11, 21 zákona č. 101/2000 Sb.. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Aktuality

Nabídka strojních dílů

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA-Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Business stars 2012
Nadace společenské odpovědnosti

Certifikát ISO 14001:2005

Certifikát ISO 9001:2009

Certifikát TÜV
KOMA SYSTEM.CZ (typ KOMA Ring)

Zlatá medaile 2003
Mezinárodní strojírenský veletrh 2003 a veletrh Transport a Logistika 2003.


Vyhledávání

Jazyk


© 2010 KOMA-Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.