Představení společnosti KOMA - Industry s.r.o.


Společnost byla založena v roce 1990 jako podnik zaměřený na aktivity v oblasti strojírenství pod názvem KOMA, od roku 1996 vystupuje jako obchodní společnost KOMA-Ložiska s.r.o. V tomtéž roce zaveden systém „Just in time“ pro velké strojírenské a hutní podniky v ČR. Činnost společnosti byla rozšířena o technickou kancelář a školící středisko.

V roce 1998 byl uveden do provozu nově zrekonstruovaný areál pro obchodně-technické činnosti v Ostravě-Vítkovicích. O dva roky později vzniká společnost KOMA-Servis, s.r.o.

Rok 2000 znamenal výrazné změny ve vymezení dílčích oblastí působení:

  • KOMA-Ložiska s.r.o. - široký sortiment komponentů pro strojírenské podniky.
  • KOMA-Servis, s.r.o. - specializované komplexní služby v oblasti hydrauliky, výroba strojních součástí a zavádění bezdemontážní diagnostiky strojů a zařízení.
  • Technická kancelář - rozšíření služeb o bezplatnou technickou podporu a servis pro naše zákazníky.
  • Výzkum a vývoj - technický potenciál firmy je uplatněn v řadě realizovaných projektů v oblasti vývoje a výzkumu ve spolupráci s vysokoškolskými institucemi.

2002 - otevřeno nové výrobně-servisní středisko. Obchodní sortiment rozšířen o převodovky SEW Eurodrive, mazací systémy, tribologickou laboratoř, obrábění kovů, servis hydrauliky a pneuservis.

2004 - obchodní sortiment rozšířen o odstředivky oleje Alfa Laval, maziva Texaco, výrobu hydraulických hadic. Nově otevřeno hydraulicko-technologické centrum Parker.

2010 - fúze společností KOMA - Ložiska, s.r.o. a KOMA - Servis, s.r.o. a změna názvu společnosti na KOMA - Industry, s.r.o.

Prioritou naší společnosti je schopnost pružně reagovat na nároky trhu poskytováním kvalitních služeb, nabízet řešení „na míru“ dle nadefinovaných požadavků zákazníka a za dostupnou cenu.

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA - Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Divize automatických parkovacích systémů KOMA Parking

Divize APS byla založena v roce 2003 pod názvem KOMA SYSTEM.CZ. Tato skupina zpracovala projekt parkovacího domu, který byl následně oceněn Zlatou medailí na MSV Brno 2003. Společnost je vlastníkem evropského patentu na kruhové řešení produktu KOMA Ring. V roce 2005 byl otevřen první kruhový parkovací dům v Ostravě-Svinov.

Vize

Ve střednědobém časovém horizontu hodláme dosáhnout takové postavení na evropském trhu, kdy budeme všeobecně uznávaným expertem na efektivní řešení parkování ve složitých podmínkách a jeho ekonomickém provozu. To vše při zachování vysoké kvality produktů i služeb a cenově dostupných podmínek.

Cíl

Vaše spokojenost.

Aktuality

Nabídka strojních dílů

Certifikáty a ocenění

Společnost KOMA-Industry s.r.o. je držitelem těchto certifikátů a ocenění:

Business stars 2012
Nadace společenské odpovědnosti

Certifikát ISO 14001:2005

Certifikát ISO 9001:2009

Certifikát TÜV
KOMA SYSTEM.CZ (typ KOMA Ring)

Zlatá medaile 2003
Mezinárodní strojírenský veletrh 2003 a veletrh Transport a Logistika 2003.


Vyhledávání

Jazyk


© 2010 KOMA-Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.